Výhody

Objavte všetky výhody a začnite nakupovať drahé kovy

Veľa výhod

Pre Vašu budúcnosť

Najvýhodnejšia kúpna cena

Vďaka nemeckej spoločnosti AUVESTA, ktorá sa špecializuje výhradne na nákup, predaj a uskladnenie fyzických drahých kovov od roku 2009 a inovatívnemu Allstars plánu sporenia máte možnosť nakupovať drahé kovy za najlepšie možné ceny a to dokonca aj pod London Fixing, ktorým sa stanovujú globálne denné ceny drahých kovov.

Najkvalitnejšie drahé kovy

Auvesta nakupuje drahé kovy iba od rafinérií certifikovaných LBMA z Nemecka. LBMA reguluje požiadavky pre odliatky najvyššej kvality označené ako Good Delivery. Iba výrobcovia, ktorí sú certifikovaní od LBMA môžu vyrábať odliatky Good Delivery, ktoré spĺňajú prísne kvalitatívne požiadavky LBMA z hľadiska formy, hmotnosti a čistoty. Je to garancia kvality a ľahkého odpredaja drahých kovov. Každý ich pozná a môžete nimi platiť takmer na celom svete.

Hmatateľná istota

Nakúpené drahé kovy, na rozdiel od virtuálnych mien fyzicky existujú, majú dlhodobú trvalú hodnotu a tak sa môžete na ne spoľahnúť najmä počas osobných aj finančných kríz, drahé kovy sú odolné voči znehodnoteniu vplyvom inflácie a politickým omylom.

Flexibilita

Po vytvorení depozitu Vám nevznikajú žiadne záväzky nákupov drahých kovov, ani žiadna minimálna doba sporenia a dokonca ani žiadne výpovedné lehoty. Všetko je transparentné, flexibilné a na Vašom rozhodnutí. Jediný záväzok máte voči sebe a svojej rodine, aby ste boli chránení v prípade núdze a počas staroby.

Daňové výhody

Vďaka uskladneniu vo vysoko zabezpečených bezcolných skladoch vám pri kúpe drahých kovov nevzniká počas bezcolného uskladnenia drahého kovu žiadna povinnosť DPH. Drahé kovy nakupujete bez DPH a dokonca v celej EU pri predaji drahých kovov neplatíte žiadne dane zo zisku. Jednoducho bezkonkurenčné.

Bezpečné uskladnenie

Vaše drahé kovy sú uskladnené vo vysoko zabezpečených bezcolných skladoch - Brinks, Prosegur a Loomis. Nachádzajú sa v Nemecku, vo Švajčiarsku, v Londýne alebo v Singapure. Vy si určujete, v ktorom trezore bude Vaše zlato a iné drahé kovy uložené. V trezore sú vaše odliatky priradené pod číslami. Priradením odliatkov vám bude právne prenesené vlastníctvo. Vaše drahé kovy sú v trezore poistené proti vlámaniu, lúpeži a požiaru vždy v aktuálnej výške.

Skúsenosti od roku 2009

Auvesta je špecialista na nákup, predaj a uskladnenie drahých kovov už od roku 2009. Po rokoch tvrdej práce má významné ocenenia ako Najlepší poskytovateľ sporiacich plánov v zlate z nemeckého FOCUS-MONEY a prvé miesto kategórie Poskytovateľ sporiacich plánov v zlate od nemeckého Handelsblatt. Česko-slovenský konzultačný tím pracuje s Auvestou od roku 2010. V roku 2021 sme dostali možnosť rozšíriť naše služby do takmer celého sveta.

Výhoda pravidelných nákupov

Pravidelnými nákupmi fyzických drahých kovov si dlhodobo budujte majetok bez ohľadu na aktuálnu trhovú cenu. Nemusíte sledovať kedy sú drahé kovy najnižšie a kedy najvyššie. Pravidelnými nákupmi docielite výhodné využitie výkyvov cien a z dlhodobého hľadiska sa nákupy kovov spriemerujú a tak dosiahnete najvyššie možné množstvo drahých kovov za najvýhodnejšiu cenu v danom čase - cost average efekt.

Anonymita

Nákupom drahých kovov cez Zlatého deda nie ste evidovaný v žiadnom evidenčnom finančnom zozname, ktorý je prístupný pre štát, štátne orgány, súdom a ani exekútorom. Nikto nemá odkiaľ vedieť či máte nejaké drahé kovy. Štát nevidí nič a ani Vám nemôže siahnuť na Vaše drahé kovy ako v prípade peňazí uložených v bankách.

Priamy prístup k rafinériám

Iba veľkí a solventní obchodníci majú priamu zmluvu k rafinériám s certifikáciou LBMA v najvyššej kvalite štandardu GOOD DELIVERY. Auvesta má priamy prístup k drahým kovom priamo z rafinérií. Nakupuje drahé kovy od rafinérií Argor-Heraeus, Agosi, Metalor, Aurubis, Boliden, Heraeus.

Stačí si stiahnuť aplikáciu

AllStars poskytuje ľuďom z celého sveta prístup na profesionálny trh drahých kovov. Pri nákupe, predaji a skladovaní fyzických kovov môžete využívať najlepšie ceny. Všetko je online - nákup, predaj, správa... je to rýchle, ľahké a bezpečné.

Začať teraz