Depozit Allstars XL

Najvýhodnejšie ceny za kovy a extra bonusy

Depozit Allstars XL

Pre koho je depozit určený?
Depozit XL je určený najmä pre ľudí, ktorí majú úspory od 50.000€ hore, ktoré si chcú chrániť a zároveň chcú pokračovať v budovaní investičného majetku pre lepší život na dôchodku. To, čo počas dôchodku neminiete, bezpečne zanecháte svojim deťom.

Akú časť úspor mám dať do drahých kovov?
Určite nie všetko. Nechajte si cca 25% peňazí na účte, aby ste mali na neočakávané udalosti. Zvyšok kľudne do drahých kovov alebo 35% do drahých kovov a 40% do akcií. Všeobecne sa hovorí, že 10-25% celkového majetku by ste mali mať v drahých kovoch ako poistku, čo na Slovensku nemá takmer nikto, ale dá sa na tom postupne pracovať a približovať sa k cieľu pravidelnými nákupmi.

Za koľko treba mesačne nakupovať drahé kovy?
Ako prvý krok použite na nákup drahých kovov časť zo svojich úspor. Pre tento depozit odporúčame min. 40.000€, ale je to na Vás.
Následne, odporúčame nakupovať drahé kovy za min. 120€ každý mesiac, aby ste získali aj bonusy. Určite však maximum, čo sa Vám dá. Najideálnejšie spraviť nákup vždy od 1000€, aby ste získali najlepšiu cenu za drahé kovy (viď bonusy nižšie). Nezabudnite, že nie ste ničím viazaný a v pravidelnosti je sila. Snažte sa aspoň 10% z mesačného príjmu dať na drahé kovy.

Ako dlho by som mal takto nakupovať drahé kovy?
Po celú dobu čo pracujete, celý Váš aktívny život. Aj keď máte veľké úspory, ktoré chcete použiť na nákup drahých kovov. Každý mesiac sa Vám úspory zväčšujú a preto sa musí rozumne zväčšovať aj portfólio drahých kovov. Drahé kovy sú Vaša poistka alebo cesta ako si zabezpečiť dôstojný dôchodok. Vďaka drahým kovom sa nemusíte báť pádov mien, trhov a ani kríz.

Aké ma čakajú poplatky?
Auvesta, ktorá zabezpečuje všetky transakcie, je transparentná nemecká spoločnosť, ktorá buduje moderné riešenia a poskytuje najlepšie možné ceny drahých kovov. Všetko niečo stojí, a aby sme Vám zabezpečili najlepšie možné podmienky, pripravili sme pre Vás fér podmienky. V konečnom dôsledku, ak budete pravidelne nakupovať, tak vďaka bonusom v tomto depozite nebudete mať žiadne poplatky.
- Celkový jednorazový poplatok za vytvorenia a správu depozitu (ážio) je v depozite XL 1800€. Po splatení ážia môžete nakupovať drahé kovy za najlepšiu cenu na trhu a dokonca bez DPH. Aj keď budete sporiť 30 kovov, už žiadne iné poplatky za správu nebudete mať!
- Každý mesiac sa platí 0,05% bez DPH z hodnoty kovov za uskladnenie a poistenie kovov. Nakupujete reálne fyzické kovy, ktorých uskladnenie niečo málo stojí. Je to len pár eurový poplatok, ktorý sa Vám časom taktiež vráti zvyšovaním ceny drahých kovov a aj v podobe vernostných bonusov. Ak si kovy pošlete domov, tento poplatok nemáte.
Depozit je nastavený na dlhodobé a pravidelné nakupovanie drahých kovov.

Na čo to ážio je?
Vďaka ážiu vieme ponúknuť bezkonkurenčné služby a následne najlepšiu cenu za drahé kovy. Vieme, že niektoré firmy ážio nemajú, ale z dlhodobého hľadiska je lepšie zaplatiť raz jedno ážio a potom mať dlhodobo celý život lepšiu cenu na drahé kovy. Tento depozit ponúka bonusy, vďaka ktorým sa Vám ážio vráti. Stačí splniť podmienky.

Aký teda dostanem bonus?
Prvý bonus je cena, ktorú máte za drahé kovy. Auvesta ako etablovaná nemecká spoločnosť má omnoho lepšie ceny ako ktorákoľvek iná firma na Slovensku.
Ďalej pri každom nákupe drahých kovov nad 1000€ automaticky získate ešte výhodnejšiu cenu drahých kovov až o -6%, čo je najlepšia cena na trhu.

Čakajú ma ešte nejaké bonusy?
Áno, ďalej máte možnosť získať zlatý vernostný bonus až do 7500€. Hneď ako nakúpite drahé kovy spolu za 50.000€ Vám začína plynúť 30 mesačná doba na získanie bonusu. Počas tejto doby stačí pravidelne každý mesiac nakupovať drahé kovy za min. 120€ alebo viac. Vďaka tomuto bonusu sa Vám úplne vráti ážio, aj poplatky za uskladnenie, ale najmä ešte viac zníži cena už nakúpených kovov, čo je bezkonkurenčné.

Aké drahé kovy môžem nakupovať?
Nakupuje sa zlato (999,9), striebro (999,0), platina (999,5) alebo paládium (999,5). Vo Vašom účte si nastavíte čo chcete nakupovať a v akom podiely.

Keď si kúpim zlato a potom by som chcel napríklad radšej striebro?
Nie je problém. Pomocou funkcie SWITCH a SWITCH+ môžete zakúpené kovy medzi sebou vymieňať. Všetko online cez Váš mobil.

Kde je moje zlato uskladnené?
Uskladnenie vykonávajú výhradne vysoko špecializované spoločnosti v trezoroch s vysokým zabezpečením - Brinks, Prosegur a Loomis. Vaše drahé kovy sú v trezore poistené proti vlámaniu, lúpeži a požiaru vždy v plnej výške. Skladovacie miesta: Zurich (Švajčiarsko)
Londýn (Veľká Británia)
Frankfurt nad Mohanom (Nemecko)
Mníchov (Nemecko)
Singapur (Singapur).

Môžem si drahé kovy poslať domov?
Áno, samozrejme. Zlato od 1g (1g bez poplatku za vyformovanie), striebro od 50g (5kg bez poplatku za vyformovanie), platina od 1g (100g bez poplatku za vyformovanie), paládium od 1g (100g bez poplatku za vyformovanie).

Ako mám začať?
Kliknite na tlačidlo OTVORIŤ DEPOZIT. Všetko vybavíte online a za pár minút sa z Vás stane investor v drahých kovoch. Ak máte otázky, napíšte nám. Sme tu pre Vás.

Otvoriť depozit

Cena kovov v sporiacich programoch

Cena kovov

21.7.2022

Nakupujte rýdze 1g zlaté odliatky za zvýhodnenú cenu od 59,18 €/g.