Depozit Allstars M

Výhodné ceny a extra bonusy

Depozit Allstars M

Pre koho je depozit určený?
Určený najmä pre ľudí, ktorí už majú nejaké úspory (cca 10.000€), ktoré si chcú chrániť a zároveň chcú pokračovať v budovaní investičného majetku pre lepší život na dôchodku. To, čo počas dôchodku neminiete, bezpečne zanecháte svojim deťom.

Akú časť úspor mám dať do drahých kovov?
Určite nie všetko. Nechajte si cca 25% peňazí na účte, aby ste mali na neočakávané udalosti. Zvyšok kľudne do drahých kovov. Všeobecne sa hovorí, že 10-25% celkového majetku by ste mali mať v drahých kovoch ako poistku, čo na Slovensku nemá takmer nikto, ale dá sa na tom postupne pracovať a približovať sa k cieľu pravidelnými nákupmi.

Za koľko treba mesačne nakupovať drahé kovy?
Po nákupe drahých kovov z existujúcich úspor odporúčame následne nakupovať drahé kovy za min. 60€ každý mesiac, aby ste získali vernostný bonus. Nezabudnite, že nie ste ničím viazaný. Jednoducho nakúpite za koľko budete mať. Samozrejme, čím viac, tým lepšie. Dôležité je, že budete nakupovať pravidelne. Snažte sa aspoň 10% z mesačného príjmu dať na drahé kovy.

Ako dlho by som mal takto nakupovať drahé kovy?
Po celú dobu čo pracujete, celý Váš aktívny život, hneď ako zistíte, že máte takúto možnosť, keďže to má byť Vaša poistka na horšie časy alebo cesta ako si zabezpečiť lepší dôchodok alebo aj lepší život pre Vaše deti.

Aké ma čakajú poplatky?
Auvesta, ktorá zabezpečuje všetky transakcie, je transparentná nemecká spoločnosť, ktorá buduje moderné riešenia a poskytuje najlepšie možné ceny drahých kovov. Všetko niečo stojí, a aby sme Vám zabezpečili najlepšie možné služby a podmienky, pripravili sme pre Vás fér produkty. V konečnom dôsledku, ak budete pravidelne nakupovať, tak vďaka bonusom v depozite M nebudete mať žiadne poplatky.
Čakajú Vás iba 2 poplatky:
- Celkový jednorazový poplatok za vytvorenia a správu depozitu (ážio) je v tomto depozite iba 600€. Po splatení ážia môžete nakupovať drahé kovy za najlepšiu možnú cenu a dokonca bez DPH. Aj keď budete sporiť 30 kovov, už žiadne iné poplatky za správu nebudete mať!
- Každý mesiac sa platí 0,07% bez DPH z hodnoty kovov za uskladnenie a poistenie kovov. Nakupujete reálne fyzické zlato, ktorého uskladnenie niečo málo stojí. Je to len pár centová alebo rokmi pár eurový poplatok, ktorý sa Vám časom taktiež vráti zvyšovaním ceny drahých kovov a aj v podobe vernostných bonusov. Ak si kovy pošlete domov, tento poplatok nemáte.
Depozit je nastavený na dlhodobé a pravidelné nakupovanie drahých kovov.

Na čo to ážio je?
Vďaka ážiu vieme ponúknuť bezkonkurenčné služby a následne najlepšiu cenu za drahé kovy. Vieme, že niektoré firmy ážio nemajú, ale z dlhodobého hľadiska je lepšie zaplatiť jedno ážio a potom mať dlhodobo celý život lepšiu cenu za drahé kovy. Tento depozit ponúka bonusy, vďaka ktorému sa Vám ážio vráti. Stačí splniť podmienky.

Aký teda dostanem bonus?
Prvý bonus je cena, ktorú máte za drahé kovy. Auvesta ako veľká nemecká spoločnosť má omnoho lepšie ceny ako ktorákoľvek iná firma na Slovensku.
Ďalej pri každom nákupe drahých kovov nad 1000€ automaticky získate ešte výhodnejšiu cenu drahých kovov o -1%.

Čakajú ma ešte nejaké bonusy?
Áno, ďalej máte možnosť získať zlatý vernostný bonus až do 1000€. Hneď ako nakúpite drahé kovy spolu za 10.000€ Vám začína plynúť max.12 mesačná doba na získanie bonusu. Počas tejto doby stačí pravidelne každý mesiac nakupovať drahé kovy za min. 60€ a viac. Vďaka tomuto bonusu sa Vám úplne vráti ážio a poplatky za uskladnenie.
Nezabudnite, že nakupovať drahé kovy treba celý aktívny život. V škole nás neučia ako sa zabezpečiť na dôchodok alebo na horšie časy. Musíme sa to učiť za behu sami. Preto nám väčšinou zo začiatku chýba rutina, ten návyk na pravidelnosť. Naozaj stačí iba pravidelne nakupovať drahé kovy a Váš život počas krízy a na dôchodku bude ľahší.

Aké drahé kovy môžem nakupovať?
Nakupuje sa zlato (999,9), striebro (999,0), platina (999,5) alebo paládium (999,5). Vo Vašom účte si nastavíte čo chcete nakupovať a v akom podiely.

Keď si kúpim zlato a potom by som chcel radšej striebro?
Nie je problém. Pomocou funkcie SWITCH môžete zakúpené kovy medzi sebou vymieňať. Všetko online cez Váš mobil.

Kde je moje zlato uskladnené?
Uskladnenie vykonávajú výhradne vysoko špecializované spoločnosti v trezoroch s vysokým zabezpečením - Brinks, Prosegur a Loomis. Vaše drahé kovy sú v trezore poistené proti vlámaniu, lúpeži a požiaru vždy v aktuálnej výške. Skladovacie miesta: Zurich (Švajčiarsko)
Londýn (Veľká Británia)
Frankfurt nad Mohanom (Nemecko)
Mníchov (Nemecko)
Singapur (Singapur).

Môžem si drahé kovy poslať domov?
Áno, samozrejme. Zlato od 1g (1g bez poplatku za vyformovanie), striebro od 50g (5kg bez poplatku za vyformovanie), platina od 1g (100g bez poplatku za vyformovanie), paládium od 1g (100g bez poplatku za vyformovanie).

Ako mám začať?
Kliknite na tlačidlo OTVORIŤ DEPOZIT. Všetko vybavíte online a za pár minút sa z Vás stane investor v drahých kovoch. Ak máte otázky, napíšte nám. Sme tu pre Vás.

Otvoriť depozit

Cena kovov v sporiacich programoch

Cena kovov

21.7.2022

Nakupujte rýdze 1g zlaté odliatky za zvýhodnenú cenu od 59,18 €/g.